Nieuws - 6 oktober 2022

Zo zet je snel (persoonlijke) QR-codes in je uiting

QR-code in je document zetten? In Cordeo vul je tijdens het maken van een document of marketinguiting enkel de url in. En dat is het dan, je QR-code werkt direct en ziet er conform huisstijl uit. Maak je een nieuwe uiting of document in Cordeo, heb je in enkele seconden seconden je QR-code geactiveerd. Het invoegen van een QR-code in je uiting kost je geen moeite. Wat we vaak zien is dat er eerst een QR-code generator moet worden gezocht en dat de code dan via deze externe generator moet worden gemaakt. Vervolgens moet je deze eigenhandig en zo goed als dat lukt in je document puzzelen. In Cordeo maak en deel je snel je uitingen, met of zonder QR-code, zonder tussenkomst of verlies van tijd.

Gepersonaliseerde QR-codes

Ben je een document of uiting aan het maken in de brand portal, dan genereer je je QR-code direct tijdens het creatieproces in Cordeo. Je kiest vervolgens één link en daarmee is de kous af. Je QR-code is klaar, je ziet direct hoe deze eruit ziet in de uiting en kunt vervolgens direct op delen overgaan (zowel online als drukwerk).

Een andere optie is de gepersonaliseerde variant. Met Cordeo kun je ook eenvoudig gepersonaliseerde QR-codes maken in dezelfde uiting die je met meerdere mensen deelt. Dit noemen we mail merge, één en dezelfde uiting personaliseren per ontvanger.

QR-code in je uiting? Makkie!

Zonder brand portal met QR-codes in de templates kost het personaliseren van elke uiting inclusief passende QR-code je zeeën van tijd. Met Cordeo is het maken van uitingen met QR-codes een fluitje van een cent!

Meer weten

Wil je meer weten over het maken van QR-codes met Cordeo?

Mara Vastenburg Sales Manager

Bel ons

Doe ons gerust een belletje en stel je vraag.

+31 6 4826 7871

Mail ons

Zet je vraag op de mail en je ontvangt snel antwoord.

mara.vastenburg@cordeo.com